NatureLab American Blowout Amerikan Saç Düzleştirici 1000 ml
NatureLab American Blowout Amerikan Saç Düzleştirici 1000 ml

NatureLab American Blowout Amerikan Saç Düzleştirici 1000 ml (NTR-BLW-OUT)

Marka : NatureLab
Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 20

NatureLab American Blowout Amerikan Saç Düzleştirici 1000 ml

:

Özellikleri :

Yeni güçlendirilmiş formül sayesinde saç tellerini kaplayarak uzun süre düzleştirici etkisini korur. İçerdiği proteinler ile saçlarınıza nüfuz ederek yumuşak, parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kullanım şekli :

1. İlk adım - Yıkama

Keratin şampuan ile saçı 2 kez bol masaj yaparak yıkıyoruz ardından havluya sararak müşterimizi servis koltuğuna alıyoruz.

2. İkinci adım - Hazırlama 

Havlu yardımıyla saçların suyunu iyice alıyoruz saç ıslaklığı %30 olacak şekilde bırakıyoruz.

3. Üçüncü adım - Ürün Karışımı

Bir tasın içine yeterli miktarda önerilen (20 gr. - 30 gr.) American Blowout ekliyoruz.

4. Dördüncü adım - Uygulama

Hazırladığımız saçı enseden başlayarak ince tutamlar halinde ayırıp bir tutama fırça ucundaki American Blowout ürünümüzü  3 darbede sürüp iyice tarıyoruz ve tüm tutamları beraber olarak iyice tarıyoruz. Tüm saçın bakımı içine aldığından emin oluyoruz.

5. Beşinci adım - Bekleme

Tüm saça uyguladığımız bakımı min. 25 dk max. 35 dakika bekletiyoruz. Bekleme esansında opsiyonel olarak ısı uygulaması yapılabilir.

6. Altıncı adım - Kurutma ve Pres

Bekleme süresi dolduktan sonra saçı %100 oranda kuruttuğumuzdan emin oluyoruz ve ardından saçımıza 2 kat düz fön çekip saç yapısına göre '160-190' derece arası opsiyonel ısı ayarını yaparak sürdüğümüz şekilde her tutamı 6 kez pres geçiyoruz.

7. Yedinci Son adım - Bakım Sonlandırma

Tüm işlemler sonrasında misafirimizi salondan uğurluyoruz. 24-48 saat saçın durumuna göre opsiyonel olarak bekletilmesini istiyoruz. Bekleme süresinin ardından misafirimizi salonumuza davet edip 1 kez şampuanlamanın ardından devam ürünü olan American Blowout Maskesini uyguluyoruz. 10 dakika bekletildikten sonra %50 durulanıyor ve %100 düz kalacak şekilde kurutuyoruz. Gözle görülür farkın ardından istek halinde yeniden fön çekip müşterimizi uğurluyoruz.

8. Önemli Dip Not :

American Blowout sonrasındaki tüm yıkamalarda belirtilmesi gereken bakımın ömrünü uzatan esas kural saçların %100 kurutulması gerektiğini mutlaka misafire hatırlatmalısınız.

Ürün Miktarı
1000 ML