Ceylinn Keratin Düzleştirici Bakım Seti 2li
Ceylinn Keratin Düzleştirici Bakım Seti 2li

Ceylinn Keratin Düzleştirici Bakım Seti 2li (CEY-KER-SET2Lİ)

Marka : Ceylinn
Fiyat : ₺224,85(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
:

 

SHEA BUTTER : En önemli özelliği yüksek oranda A, D ve E vitaminleri içermesidir. Bu vitaminler sayesinde saç üzerinde onarıcı, yapılandırıcı müthiş etkileri vardır.

KERATİN : Zenginleştirilmiş hidrolize Keratin saçın ihtiyacı olan protein desteğini sağlar.

BUĞDAY PROTEİNİ : Saça güç, parlaklık ve yumuşaklık kazandıran bir içeriğe sahiptir.

DOĞAL YAĞ ASİTLERİ : Palmitic asit Stearik asit zengin içeriği ile saçınızı onarır ve besler.

PANTHENOL : Kuru yıpranmış saçların onarımında çok etkili bir vitamindir.

Ürün Adı : CEYLİNN DERİNLEMESİNE TEMİZLEME ŞAMPUANI 1000 ML

Ürün Özellikleri : Saçı temizler ve ürün kalıntılarından arındırır. Kütikülleri açarak Ceylinn Kera-Force ve Ceylinn Botox uygulamaları için saçı mükemmel şekilde hazırlar.

Ürün Kullanımı : (Yalnız Kuaför Salonları İçindir.)

Adım 1: Saç 2 kez yıkanır. Islak saça 1 dakika boyunca masaj yaparak uygulanır. İkinci yıkamada 5 dakika saçta bekletilir. Bol ılık suyla iyice durulanır. Ardından saçın ıslaklığı havlu ile alınır.

Ürün Adı : CEYLİNN KERA-FORCE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ

Ürün Özellikleri : Daha düz, pürüzsüz ve parlak saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Ürün Kullanımı : (Yalnız Kuaför Salonları İçindir.) Saç, teknik uygulama öncesinde Ceylinn Derinlemesine Temizleme Şampuanı ile yıkanmış olmalıdır.

Adım 2 : Kera-Force düzleştirici uygulaması : Metal olmayan bir kap içerisine 50 gr Kera-Force düzleştirici alınır. Saçlar 4 eşit parçaya ayrılarak taranır. Enseden başlayarak ince tutamlar halinde ayrılan saçlara, boya fırçası yardımıyla küçük dokunuşlar yaparak sürülür ve masaj yapılarak yedirilir. Tüm saça eşit halde sürülür ve tarayarak fazlası alınır. Kera-Force düzleştiricinin, saçta oda sıcaklığında 45 dakika beklemesi gerekmektedir. Klimazon kullanıyor ise, 25 dakika bekleme süresi idealdir. Daha sonra yıkama setinde saça ılık su ile friksiyon yapıldıktan sonra , saçın ıslaklığı havlu ile alınmalıdır. Orta derece sıcaklıkta saçı kurutup bir kat fön çekilir. Bu işlem saç pullarının kapanmasına yardımcı olur. Saç tamamen kuruduktan sonra Titanyum saç düzleştirici ile (180 derece) enseden başlayarak  tüm saç düzleştirilir.