Bioxcin Quantum Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan
Bioxcin Quantum Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan

Bioxcin Quantum Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Şampuan (BİOX-QUA-3E2)

Marka : Bioxcin
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺172,12(KDV Dahil)
İndirimli : ₺114,75(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 12
:

KLİNİK ÇALIŞMALAR :

PAVİA UNİVERCİTY İTALİA  :

BİOCOMPLEX B11 İçeren bitkisel serum ve şampuanın plaseboya göre saç dökülmesini azalttığı ve saçlı deriyi koruduğu test edilmiştir. Katılımcıların : %100’ ünde saç dökülmesinde azalma, %83’ ünde daha kalın saç telleri, %93’ ünde daha güçlü saçlar gözlemlenmiştir.

DERMATEST DERMATOLOGY RESEARCH GERMANY:

BİOCOMPLEX B11 içeren bitkisel serum ve şampuanın saç dökülmesini önlediği ve dermatolojik açıdan güvenilir olduğu test edilmiştir.

AMERİCAN JOURNAL OF DERMATOLOGY AND VENEREOLOGY AMERİCA :

BİOCOMPLEX B11 etkinliği bilimsel çalışmalar ile test edilmiştir.

Ürün Adı :

BİOXCİN QUANTUM                                                          

Bioxcin Laboratories of Trichology’ nin yeni buluşu Bioxcin Quantum, içeriğindeki Bio-Activ Peptides ile hedeflendirilmiş onarım sağlar. İlk yıkamadan itibaren saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlar. İçeriğindeki saç dökülmesine karşı ekstreyle de saç köklerini besleyerek saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

Ürün Özellikleri :

BİO-ACTİV PEPTİDES

18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür. İnsan saçındanki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir.

BİO-ACTİV PEPTİDES VE ÖZGÜN ETKİ MEKANİZMASI DURULAMA SONRASI SÜREGELEN ONARIM

Durulama sonrasında dahi saç tellerine tutunarak hasarlı bölgeleri tespit eder ve bu noktalarda akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar. Saçın en hasarlı yüzeylerinde katman oluşturarak saçı onarmaktadır. Bu sayede ilk yıkamadan itibaren saçların daha kalın ve gür görünmesini sağlar.

BİOMİMETİC TEKNOLOJİSİ SAÇA SAÇ KADAR YAKIN TEKNOLOJİ

Doğanın kendisinden esin alan Biomimetic teknolojisi, saçta doğal olarak bulunan yapı taşlarının saça geri kazandırılması sürecinde keratin peptitlerini kullanır. Mevcut keratin peptitlerinin yerine geçmekle kalmayıp saçta mevcut peptitleri de taklit ederek yeni nesil Biomimetric teknolojisinden yararlanır. Peptitlerin tanımlanmasında çığır açan bir yöntem olan Proteomic bilimi ise her peptit için bir ‘parmak izi’ spektrumu oluşturarak özgün peptit zincirlerinin tanımlanmasını sağlar ve aminoasit sekanslarına da eş değer hareket eder.

  • Bio-Activ Peptides ile ilk yıkamadan itibaren saçların daha kalın ve daha gür görünmesini sağlar.
  • Saçtaki peptitlere eş değerdir.
  • Akıllı bir mekanizmanın sonucu olarak hedeflendirilmiş onarım sağlar.
  • Renklendirici, Paraben, Mineral yağ, Fenoksietanol ve SLS içermez.

BİOCOMPLEX B11

İçeriğinde bulunan flavanoidler, vitaminler ve mineraller ile saç dökülmesine etkili özel bir formülasyondur. Saç köklerini besleyerek, saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur.

  • Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9) : Saçların güçlenmesine yardımcı olur.
  • Mineraller (Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum) : Saç köklerini besler.
  • Flavanoidler ( Kemferol, Apigenin, Mirisetin) : Saç tellerini hasarlardan korur.
  • Doymamış Yağ Asitleri ( Omega-6, Omega-9) : Saç dökülmesine karşı etkilidir.

Ürün Kullanımı :

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik geliştirilmiştir. Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için düzenli kullanım tavsiye edilir. Daha etkili bir sonuç için Bioxcin Quantum Serum ile kullanılır.

Benzer Ürünler